• Polski
  • English
  • Deutsch
  • Español
  • Русский

sezon lęgowy 2014

Do sprzedaży: młode, oswojone Amazonki Modrobrewne!

A może ktoś szuka Amazonek Modrobrewnych (Amazona Amazonica)? Szukamy nowych domów dla 3 ręcznie wykarmionych maluchów - bardzo oswojone (do odbioru od zaraz), z pełną dokumentacją weterynaryjną. Wszelkie info na priv, tel: 506-444-080

Młode Amazonki niebieskoczelne, Kuriki oraz Aleksandretty Większe.

Choć rok nie należy do wybitnie udanych zapraszamy do rezerwacji młodych papug ręcznie karmionych i oswojonych. Obecnie odchowywane są dwa gatunki Amazonek, Rudosterki oraz Aleksandretty Większe. Zapraszamy do rezerwacji młodych ręcznie karmionych papug. 

Żurawie koroniaste!

Przyjechały Żurawie Koroniaste:)  - 6 szt tegorocznych młodych Koronników przyjechało wczoraj do naszego Centrum. Ptaki sa w bardzo dobrej kondycji, i mają ogromny apetyt. Obecnie przechodzą kwarantanne. Mamy nadzieje że całe stado bezproblemowo się zaaklimatyzuje.

 

Kolejne młode szpaki balijskie wypuszczone do woliery zewnętrznej

Nic tak nie cieszy jak kolejne sukcesy w odchowie szpaków balijskich. Do woliery zewnetrznej wypuściliśmy kolejnego młodego. Dorosłe przystąpiły już do kolejnych lęgów, mamy więc nadzieję że wkrótce stadko będzie już całkiem pokaźne. Szpaki balijskie to ciągle trudne ptaki do rozmnożenia w niewoli, zwlaszcza jeśli chodzi o odchów młodych, który wymaga bardzo urozmaiconej diety.
.
 

Strusiowisko:) - czyli tegoroczne młode emu

Zobaczcie jak prezentuje się grupka naszych Emu swieżo wypiaskowanym wybiegu... - Prawda że ładnie to wygląda. Młode ptaki sa bardzo ciekawskie i przyjaźnie nastawione do ludzi.
.
.

Amazonki niebieskoczelne już do odbioru

Nasze tegoroczne Amazonki Niebieskoczelne szukają już nowego domu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do działu kontakt lub mailowo. Bardzo atrakcyjna oferta :)

Młode Szpaki Balijskie

Przyszedł czas na Szpaki Balijskie...  Te niemal wymarłe w naturze ptaki, w naszej hodowli regularnie się rozmnażają. Ptaki te w czasie okresu lęgowego wymagają szczególnie zróźnicowanego i obfitego pokarmu. dostarczanego w regularnych odstępach czasu. Młode rosną bardzo szybko i już po kilkunastu dniach wylatują z gniazda. Ptaki te często powtarzają lęg. 

Amazonki niebieskoczelne również z młodymi

9 szt Amazonek Niebieskoczelnych jest obecnie odchowywanych w naszym Centrum, a wszystko wskazuje na to że wyklują się jeszcze kolejne:)

 

Rewelacyjny sezon Aleksandrett Większych

Rewelacyjny sezon u Aleksandrett Większych - odchowaliśmy już ponad 20 szt (część ręcznie dokarmiona). Wszystkich chętnych zapraszamy do rezerwacji, odbiór w przeciągu najbliższych 2 - tygodni.  Posiadamy ptaki zarówno ręcznie odkarmione, jak i wychowane przez rodziców.

Szpaki Balijskie znów przystąpiły do lęgów :)

Nasza para Szpaków Balijskich która w zeszłym roku szczęśliwie odchowała 3 młode również zagniazdowała w tym roku. Mamy ogromną nadzieję że wkrótce wyklują się pisklęta a nasza balijska rodzina znów się powiększy. Zeszłoroczne młode fruwają już w nowej bardzo przestronnej wolierze zewnętrznej. 

to top
facebook
allegro