• Polski
  • English
  • Deutsch
  • Español
  • Русский

Projekty wolier

Aluminiowe klatki do hodowli drobnej egzotyki

 

Klatki o wymiarach 60x50x100, tył wykonany z płyty Di-bondowej. Praktyczne i łatwe w czyszczeniu

Woliera dla kotów rosyjskich - piękna realizacja

Bardzo nas cieszy że nasze woliery zdobywają coraz większą liczbę zwolenników wśród hodowców kotów. Wkrótce ruszamy z inwestycją Pana Marka, który hoduje koty rosyjskie. Poniżej wstępny projekt. 

Projekt: Woliera narożna do sklepu Pana Jacka Turka

Jedna z najważniejszych realizacji tego roku - Woliera do nowego sklepu Pana Jacka Turka. Zaprojektowana według jego autorskiego pomysłu, wykonana z najwyższej jakości siatki ma zdobić nowy salon zoologiczny w Kętach.
Projekt już w trakcie realizacji.

Projekt: Rozbudowa woliery zewnętrznej dla papug.

Rozbudowa woliery zrealizowanej przez nas w ubiegłym roku. Zakłada dobudowanie do istniejącej klatki woliery o wymiarach 1,1 x 2 x 1,5m, oraz przedzielenie poprzedniej inwestycji na dwa boksy hodowlane.
.
.
.
.

Projekt: Woliera dla gołębi lotnych p.Wiesława

Projekt zakłada stworzenie woliera dedykowanej gołębiom lotnym, istotne jest więc dawkowanie światła ptakom które to będzie wpadało do woliery poprzez żaluzje. Całość będzie mobilna (na kółeczkach) oraz wyposażona w szuflady i ruszt na spodzie klatki gwarantujący łatwe utrzymanie czystości. Boki zabudowane z poliwęglanu stanowić będą doskonałą osłonę od wiatru i zacinającego deszczu. Projekt zatwierdzony - realizacja połowa marca.

Projekt: Kompleks 10-ciu wolier hodowlanych dostawiany do istniejącego budynku

Projejkt docelowo zakłada budowę 20 szt wolier "zewnętrzno-wewnetrznych" po obydwu stronach budynku. O wymiarac 4x2x1m (zewnętrznie oraz 3x2x1m wewnętrznie). Ścianki działowe z poliwęglanu, a całość wykonana z wysokiej jakości siatki Cavatorta 19x19x2.05mm. Realizacja przewidziana na marzec / kwiecień. 
.
.

to top
facebook
allegro