• Polski
  • English
  • Deutsch
  • Español
  • Русский

Papugi ręcznie karmione

Młodzież 2017

Sezon lęgowy w pełni, niestety część ptaków zmuszeni byliśmy odchować w sposób sztuczny. 
 

Ary Hiacyntowe na sprzedaż

Młoda, ręcznie karmiona para Ar Hiacyntowych, komplet dokumentów Cites, ptaki niespokrewnione, do odbioru w połowie listopada po pełnym usamodzielnieniu. Wszelkie informacje pod nr tel: 0048 506-444-080

Filmy wideo na naszej stronie :)

Nowa strona, nowe możliwości - od kilku dni na naszej stronie oprócz zdjęć z różnych hodowli europejskich, możecie zobaczyć również materiały wideo. Są to nagrania dalekie od profesjonalizmu, jednak nie były one przygotowywane z myślą publikacji szerszej publiczności. Ponieważ chcemy jednak jeszcze bardziej uatrakcyjnić naszą stronę podjęliśmy decyzję o ich publikacji.

Badania płci metodą DNA

Wszystkich tych którzy do tej pory mieli problemy z możliwością wykonania badań DNA i sprawdzenia płci swoich ptaków, zapraszamy do współpracy z nami. Oferujemy nie tylko badania płci metodą DNA ale także wirusowe:
PBFD , Polyoma virus, Chlamydia, Pacheco virus. Wszystkie badania wykonywane są w holenderskim Instytucie Badań Molekularnych GENDIKA.

Żako Kongijskie - Psittacus erithacus

Papugi Żako są chyba najbardziej rozpowszechnionym ptakiem trzymanym jako pupil domowy. Powodem tego są niezwykle duże zdolności nasladowcze (ptaki trzymane w niewoli powtarzały nawet do 500 słów). Trzymane w niewoli pojedyńczo osobniki wymagają dużej ilosci czasu poświęcanego przez właściciela. Ojczyzną tej majestatycznej papugi jest Afryka środkowa.

Aleksandretta Większa - Psittacula eupatria

Aleksandretty Większe należą do papug długoogonowych, wymaga więc większej klatki, która pozwoli zachować jej długi ogon w ładzie. Aleksandretty Wieksze mają bardzo bogata historię hodowlaną, są bowiem utrzymywane przez człowieka w warunkach sztucznych już od czasów starozytnych.

Amazonka Niebieskoczelna - Amazona aestiva

      Amazonki niebieskoczelne należą do doskonałych nasladowców ludzkich głosów i zasłyszanych dźwieków. Ich zdolnośći naśladowania ludzkiej mowy a szczególnie różnych otaczających je dźwieków codziennych jest porównywana z Zako Kongijskimi, które wielu znawców papug uznaje za najlepszego naśladowcę ludzkiej mowy. Amazonka Niebieskoczelna była kiedyś ptakiem importowanym na masową skalę. Dziś należy do Amazonek bardzo lubianych przez hodowców i licznie rozmnażanych w niewoli.

to top
facebook
allegro