• Polski
  • English
  • Deutsch
  • Español
  • Русский

O nas

      Przyjacielu! Skoro odwiedziłeś naszą stronę to na pewno zwierzęta są Ci tak samo bliskie jak nam i znaczą dla Ciebie tak samo wiele jak dla nas. Nasza działalność, mimo iż już w pewnym sensie komercyjna, ciągle podyktowana jest fascynacją piękną przyrodą i miłością do zwierząt.  Firma CentrumHodowlane.pl została założona w sierpniu 2011 roku, nasza historia hodowlana sięga jednak znacznie bardziej odległych czasów, zwierzętami bowiem interesujemy się niemal od dziecka. Pierwsze ptaki, które zapoczątkowały naszą hodowlę nabyliśmy w roku 2001, minęło więc już ponad 10 lat naszego doświadczenia w hodowli papug i nie tylko. Przełomowym dla nas momentem był sierpień roku 2011 kiedy to za namową naszych przyjaciół, założyliśmy pełnoprawną działalność gospodarczą zajmującą się zarówno hodowlą jak dystrybucją artykułów hodowlanych, szczególnie karm oraz produkcją wolier aluminiowych dla zwierząt.
Umożliwiło nam to uzyskanie wszelkich niezbędnych oficjalnych pozwoleń w tym licencję na przewóz zwierząt egzotycznych wydaną przez Powiatową Inspekcję Weterynaryjną w Krakowie oraz numer samochodu dopuszczonego do transportu zwierząt. Posiadamy również wszelkie szkolenia i licencje z zakresu transportu zwierząt.
Największym naszym sukcesem było jednak połączenie naszych pasji z pracą zawodową... Zawsze jednak na pierwszym miejscu stawiamy pasję hodowlaną, a później pracę zawodową z tym związaną.

Nasz team to:

Łukasz -  absolwent Akademii Pedagogicznej w Krakowie wydz Geograficzno - Biologiczny

Krzysztof - absolwent Politechniki Krakowskiej na wydz. Architektury i Urbanistyki 

Paweł - absolwent Technologii Chemicznej na Akademii Górniczej w Krakowie

  
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

 

.
.
.
.
.
.
.
.
.

to top
facebook
allegro