• Polski
  • English
  • Deutsch
  • Español
  • Русский

WOLIERY ALUMINIOWE

CentrumHodowlane.pl  zajmuje się również profesjonalnym projektowaniem oraz produkcją wolier aluminiowych.
Wykonane przez nas z najwyższą dokładnością, starannością i precyzją woliery bedą służyć wam i waszym podopiecznym przez długie, długie lata .
Wykonujemy zarówno woliery ogrodowe, jak i domowe klatki, systemy regałowe wraz z kuwetami.
Aluminum łączymy za pomoca platikowych łączników jak i spawamy. Dzięki posiadaniu najwyższej jakości sprzętu do obróbki aluminium możemy wykonać najbardziej wymyslne kształty wolier: półkoliste, łukowe, okrągłe.
 

 

POSZCZEGÓLNE ETAPY ZAMÓWIENIA WOLIERY I WSPÓŁPRACY Z NASZĄ FIRMĄ
 

1.Składamy zamówienie:

Wystarczy napisać jak maila na adres:  info@wolieryaluminiowe.pl . W mailu napisz jak najwięcej szczegółów woliery która Cię interesuje: wymiary, rodzaj siatki, przeznaczenie, rozmieszczenie i wielkość drzwi, rozmieszczenie i liczbę karmideł, oraz wszelkie informacje które moga nam ułatwić stworzenie twojego indywidualnego projektu.

Mile widziany odręczny rysunek, przeskanowany i wysłany na maila w załączniku (znacznie ułatwi nam to odtworzenie wizji zamawiającego ;)   

W mailu zamówieniowym koniecznie podaj numer telefonu kontaktowego i adres ewentualnego miejsca dostarczenia. (ponieważ wysyłka kurierem gabarytowych elementów jest bardzo droga, zazwyczaj korzystamy z naszego własnego transportu. Aby ograniczyć koszty transportu staramy się Państwa zamówienie połączyć z dwoma lub trzema innymi zamówieniami z rejonu aby koszty były jak najmniejsze.)

Jeżeli woliera ma być zabudową jakiejś juz istniejącej infrastruktury mile widziane zdjęcia poglądowe miejsca montażu

2. Przygotowanie projektu i wycena.

Po przesłaniu maila na podstawie wskazówek w nim zawartych nasza firma przygotowuje specjalnie dla Państwa indywidualny projekt woliery oraz wycenę. Wykonanie projektu jest zupełnie bezpłatne i niezobowiązujące. Jednak w przypadku rezygnacji prosimy o odesłanie zwrotnego maila lub kontakt telefoniczny z takową informacją.
Przygotowany projekt przesyłamy w zwrotnym mailu (załączniki w postaci plików PDF) - otwierane za pomocą programu ACROBAT READER lub jeżeli klient takowym nie dysponuje w plikach JPG.

3. Akceptacja projektu i ewentualne poprawki
Po przesłaniu projektu do klienta jest czas na wszelkiego rodzaju poprawki które wykonujemy do skutku.
Jeżeli projekt i wycena zostanie zaakceptowana przechodzimy do etapu zaliczkowania projektu.

4 . Zaliczkowanie projektu
Ponieważ 90% wykonywanych przez nas wolier jest indywidualnym zamówieniem, po zaakceptowaniu przez klienta projektu i wyceny prosimy o wpłatę 20% wycenionej wartości projektu na nasze firmowe konto:
CentrumHodowlane.pl Łukasz Styrylski
Tomaszowice ul. Skotnicka 11
32-085 Modlnica
NIP:  513-005-53-44
nr konta: 61 1140 2004 0000 3402 7397 9837

Wpłata zaliczki jest dla nas jednoznaczną akceptacją przesłanego projektu. Od momentu wpłaty zaliczki okres realizacji zamówienia wynosi 14 dni roboczych (o ile w projekcie nie został ustalony inny termin)

5.Realizacja zamówienia


6 Finalizacja zamówienia.
Po zaksięgowaniu zaliczki na naszym koncie, informujemy o tym naszego klienta, i rozpoczynamy proces realizacji zamówienia. Termin odbioru i montażu ustalamy indywidualnie z klientem drogą telefoniczną lub mailową. 

 

 

 

 

to top
facebook
allegro